بازدید مدیرکل دفتر محترم صنایع معدنی و مشاور معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت از مجتمع فولاد آذرآبادگان ارس

 

بازدید مدیرکل دفتر محترم صنایع معدنی و مشاور معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت جناب آقای مهندس امیری از مجتمع فولاد آذرآبادگان ارس

جناب آقای مهندس سیف اله امیری مدیرکل محترم دفتر صنایع معدنی وزارت صمت و جناب آقای مهندس حاج حیدری رئیس اداره فولاد وزارت صمت صبح روز ‌چهارشنبه ۲۹ بهمن با حضور در استان آذربایجان شرقی از تعدادی از واحد های فولادی استان بازدید به عمل آوردند.

طی این سفر از شرکت های موجود در شمال استان اعم از شرکت های آذر نبش تبریز، فولاد ارگ تبریز در شهرک سرمایه گذاری خارجی، فولاد آذرآبادگان ارس در منطقه آزاد ارس و شرکت آهن فولاد جهان سپاهان در شهر تبریز بازدید به عمل آمد و طی جلسات کوتاهی در هر واحد به بررسی مشکلات آنها پرداختند.

جلسه مشترکی نیز با حضور هیئت مدیره و تعدادی از اعضای انجمن فولاد آذربایجان در محل هتل لاله پارک تبریز برگزار گردید. طی جلسه اعضای انجمن فولاد به بیان مشکلات و مسائل درگیر در واحد های خود پرداختند. جناب آقای رحیمی رئیس هیئت مدیره انجمن نیز با بیان مباحث مربوط به شیوه نامه و پیشنهادهای تغییر و اعمال آن در قانون محتمله مصوبه در مجلس، خواستار بازنگری اساسی در سه اصل عرضه مواد اولیه و محصولات تولیدی نهایی در بورس کالا و نحوه قیمت گذاری در بورس کالا شدند.

آقای امیری نیز با بیان اینکه سعی و تلاش کلیه همکاران در وزارت صمت بالاخص معاونت صنایع معدنی، کمک به پویایی و عدم توقف واحد های فولادی می باشد، در خصوص تغییرات در شیوه نامه ساماندهی عرضه و تقاضای زنجیره فولاد نیز افزودند امید داریم با تصویب قانون فولاد در مجلس و ارائه آیین نامه اجرایی دقیق و حساب شده بار سنگینی از دوش جامعه تولیدکنندگان فولاد برداریم.

X