معرفی شرکت

شرکت فولاد ثمین رستاک خلیج فارس به عنوان یکی از شرکت های تابعه گروه صنعتی فولاد ارس با هدف فعالیت در بازارهای داخلی و خارجی، تامین مواد اولیه و فروش محصولات فولادی از سال 93 با بهره گیری از کارشناسان خبره و کارآزموده فعالیت خود را آغاز نمود.

این شرکت در طول سال های فعالیت خود افتخار همکاری با مجموعه های بزرگی همچون؛ مجتمع فولاد آذرآبادگان ارس، فولاد آذربایجان، آذر فولاد امین، فولاد بافق یزد، فولاد صنعت بناب، فولاد کاوه تیکمه داش، صنعت تجارت پردیس آذربایجان، فرا طرح فولاد، ذوب آهن اردبیل ،  فولاد ناب تبریز، امیر کبیر و … را در کارنامه خود دارد.

در حوزه صادرات و بازرگانی خارجی نیز این شرکت حضور فعالی در کشورهای ترکیه، سوریه، ارمنستان، و گرجستان داشته و توانسته است در سال های اخیر جایگاه ویژه ای در بین صاحبان صنایع خارجی و مصرف کنندگان و مشتریان بین المللی کسب نماید.

سیاست ها و استراتژی های کلان مدیریت این مجموعه برای با تاسیس دفتر مرکزی در تهران و استقرار بخشی  از پرسنل خود که وظیفه تامین مواد اولیه و قطعات مورد نیاز کارخانجات را بر عهده دارند، در محل دفتر  هلدینگ فولاد ارس در تبریز، در نظر دارد  تا عرضه و ارائه  محصولات و خدمات به مشتریان و بازارهای هدف خود را تسهیل نماید.

این شرکت در کنار ایفای نقش در توسعه پایدار صنعت فولاد  و اثر بخشی در اقتصاد کلان کشورمان  توامان با تکریم منابع انسانی سازمان و ارزشمند قلمداد کردن  مشتریان و سایر ذینفعان، متعهد میگردد که مدیران و مهندسین و سایر پرسنل سازمان را ترغیب  به متعهد بودن ، افزایش دانش فنی و تجاری و حمایت از حقوق مشتریان عزیز نماید.

 آقای مهندس ایرج مهدوی مدیریت عامل این شرکت را بر عهده دارند. ایشان از سال 89 با مجموعه فولاد ارس شروع به همکاری نموده اند . لازم به ذکر است نامبرده عضو انجمن خوشنویسان و از ممتازنویسان قدیمی می باشند.

X